1/18/2012

Rozpoczynamy współpracę z dietetyczką!

Rozpoczynamy współpracę z Weroniką Weremko - Oszuścik, która prowadzi poradnię dietetyczną oraz zajmuje się edukacją żywieniową dla dzieci i dorosłych (www.dieta4u.pl).
Weronika Weremko-Oszuścik

Dlaczego dietetyka?
Moja droga do dietetyki była dość zakręcona, gdyż od zawsze interesowało mnie zdrowe odżywianie, próbowałam na sobie różnego rodzaju modne w danym czasie diety, liczyłam kalorie, czy sprawdzałam wartość odżywczą kupowanych produktów.
Kiedy przyszedł czas na podjęcie decyzji, co chciałabym robić w przyszłości, to stwierdziłam, że nic mnie nie interesuje i nie wiem co wybrać. Jednak pojawił się koło mnie ktoś, kto stwierdził, że ja właśnie interesuję się żywieniem i dietetyką i dlaczego nie miałabym robić tego zawodowo. Niby sprawa oczywista, jednak sama na to nie wpadłam. Od tego czasu wszystko zaczęło się układać w dość jasnych barwach i moje hobby stało się moją pracą.

Daję ludziom radość
Dietetyka jest o tyle miłym zajęciem, że daje ludziom radość. Miło jest patrzeć, jak zmieniają swoje przyzwyczajenia, jak stwierdzają że czują się lepiej, jak tracą na wadze. Jednak nie zawsze jest super, często ludzie myślą, że przyjdą do dietetyka i on zrobi za nich wszystko, i wtedy następuje rozczarowanie, dietetyk to nie cudotwórca, niestety.

Macie pytania - piszcie aleksandra@glodzik.pl 

1 komentarz :

Dziękujemy za komentarz.